Ak ste sa rozhodli podnikať alebo už podnikáte a chcete zrealizovať svoj nápad, poskytovať svoje služby či nový produkt uviesť na trh, na všetko sú potrebné finančné prostriedky.

Online pôžičky

V prípade nedostatku vlastného kapitálu môže byť vhodnou formou pomoci získania dostatočnej sumy finančných prostriedkov ponuka nebankových spoločností z oblasti online pôžičiek. Uvedené pôžičky je možné vybaviť pohodlne z domu alebo kancelárie jednoduchým vyplnením a odoslaním formulára a zvyčajne v ten istý deň aj obdržať požadovanú čiastku.Na rozdiel od iných inštitúcií poskytujú nebankové spoločnosti online pôžičky aj pre tých živnostníkov alebo tým subjektom ktoré už podnikajú, ale z rôznych dôvodov vykazujú záporný hospodársky výsledok a pre banky sa javia ako nebonitní klienti. Uvedené online pôžičky sú pripravené aj pre nich, s nízkym úrokom, v rôznej výške a možno ich použiť podľa vlastného uváženia na zaplatenie dodávateľských faktúr, nákup nového materiálu, tovaru na ďalšie zhodnotenie alebo pre pokrytie iných potrieb.

Výška pôžičky, doba splatnosti, výška splátok je variabilná a klienti určite ocenia aj individuálny a diskrétny prístup pri vybavovaní a v schvaľovacom procese. Vo väčšine prípadov nie je potrebné žiadne ručenie ani vstupné poplatky. Poskytnuté finančné prostriedky je možné čerpať okamžite po prevode na účet buď v plnej výške alebo postupne napríklad aj využitím kreditnej karty, ktorej vystavenie je novým produktom, ktorý v súčasnosti nebankové spoločnosti ponúkajú. Online pôžičky sú dostupné, nevyžadujú dokladovanie príjmu ani byrokratické dokladovanie účelu použitia poskytnutých finančných prostriedkov. Pre živnostníkov a podnikateľov môžu predstavovať rýchly, flexibilný, efektívny zdroj zabezpečenia chýbajúcich príjmov v podnikateľskom prostredí.

Hodnocení kategorie 4.5
Online pôžičky hodnotenie návštevníkov 4.2/5 z 19 hlasov.

Spoľahlivé pôžičky

1 500
Výška pôžičky 50 € - 1 500 €
Úrok od 1 %
Splatnosť 7 - 31 dní
2 300
Výška pôžičky 160 € - 2 300 €
Úrok od 11,2 %
Splatnosť 60 - 100 týž.

Diskuze