Aj keď výška úrokovej sadzby nie je najobjektívnejším kritériom pri rozhodovaní sa o tom, akú pôžičku a od koho si zobrať, nulový úrok môže potešiť. Bankoví i nebankoví poskytovatelia občas „posunú“ na finančný trh produkt bez úročenia a v súčasnosti má takýto typ pôžičky vo svojom portfóliu aj internetová mBank.

Pôžička s nulovým úrokom

Platnosť tejto ponuky je do odvolania a tak záujemcom možno prídu vhod nasledovné informácie.

Bezúročná pôžička z mBank

Úverový produkt Prvá mPôžička Plus bez úroku avizuje už vo svojom názve, že úroková sadzba je 0 % p. a., no spojenie „vrátim len toľko, koľko si požičiam“ úplne neplatí. Za jej poskytnutie si banka účtuje 2 % poplatok z výšky úveru a pre žiadateľa musí ísť o prvú pôžičku získanú z mBank. Na druhej strane je však pozitívom nízka RPMN, len 3,81 % a transparentné sledovanie stavu pôžičky na internete alebo cez mobilnú aplikáciu. Nutnosťou je však existencia osobného bežného účtu mKonto, no jeho založenie aj vedenie je zadarmo.

Ako možno pôžičku získať?

Celkom pohodlne, online spôsobom, klienti mBank priamo cez svoj internet banking, len noví klienti musia zmluvnú dokumentáciu následne podpísať na obchodnom mieste (zoznam príslušných mKioskov je zverejnený na webe banky).

S nulovým úrokom si možno požičať 350 € - 1 500 €, doba splatnosti je fixovaná na 12 mesiacov. Podmienky, ktoré je potrebné splniť sú:

  • žiadateľ je fyzická osoba staršia ako 18 rokov s trvalým pobytom v SR
  • pravidelný zdroj príjmu (zo zamestnaneckého pomeru, z podnikateľskej činnosti, štátne dávky...)
  • vyhovujúca bonita
  • bez negatívnych zápisov v úverových registroch.

Aké pôžičky ešte ponúka mBank?

Aj mBank ako väčšina bankových inštitúcií v súčasnosti umožňuje prenesenie úverov od iných subjektov a pri refinancovaní tak možno ušetriť na splátkach, na poplatkoch aj prípadne získať voľné peniaze. Ak niekomu nevyhovuje vyššie popisovaná pôžička, môže využiť mPôžičku Plus. Jej interval je od 350 € do 24 000 €, doba splatnosti 1 – 8 rokov, úroková sadzba 9,90 % p. a.. Ďalší úverový produkt mRezerva má formu povoleného prečerpania účtu do sumy 12 000 € a používanie platobnej karty mKreditka Plus je odmeňované.

Hodnocení kategorie 4.5
Pôžička s nulovým úrokom hodnotenie návštevníkov 4.2/5 z 0 hlasov.

Spoľahlivé pôžičky

24 000
Výška pôžičky 350 € - 24 000 €
Úrok od 5,9 %
Splatnosť 12 - 96 mes.

Diskuze