V súčasnosti je možné získať príjem aj iným spôsobom, nielen z trvalého pracovného pomeru. Pracovať možno ako SZČO, na dohodu o vykonaní práce, na zmluvu o dielo, komisionársku či mandátnu zmluvu. Väčšina takto pracujúcich ľudí však napriek tomu, že sa živí svojou prácou a má svoj zdroj príjmov, nie je pre bankové inštitúcie vítaným klientom, nakoľko nemôže dokladovať svoj pravidelný , mesačný, stabilný príjem. Tento problém na finančnom trhu však v dostatočnej miere pokrývajú nebankové spoločnosti, ktoré dokážu poskytnúť takýmto žiadateľom rýchlu finančnú pôžičku aj bez nutného dokladovania ich príjmu.

Rýchle pôžičky bez potvrdenia príjmu

Rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu majú samozrejme svoje pozitíva aj negatíva, nie sú vhodné úplne pre každého, nakoľko je potrebné počítať s tým, že požičané prostriedky bude nutné vrátiť a tam nerozhoduje to, či niekto môže alebo nemôže garantovať svoj príjem, ale to, že musí zabezpečiť prostriedky na splatenie svojej pôžičky. Pre žiadateľa je dôležitý aj výber seriózneho poskytovateľa, v tomto prípade nebankovej spoločnosti, ktorá ponúka pôžičky transparentným spôsobom. Vo všeobecnosti však možno konštatovať, že:

  • pôžičky tohto typu sú poskytované v nižších výškach od 20 € do 350 €, pri vyšších sumách sa spravidla vyžaduje ručenie ,
  • doba ich splatnosti je pomerne krátka 15 až 30 dní,
  • finančné prostriedky sú na osobný účet klienta odoslané rýchlo, zvyčajne v priebehu 24 hodín, možné je aj ich zaslanie poštovou poukážkou,
  • vybavenie pôžičky je jednoduché, pohodlné, rýchle, online alebo telefonicky, bez zdĺhavej administratívy,
  • pôžička bez účelová, bez dokladovania použitia získaných financií,
  • úroková sadzba je pomerne vysoká a tiež sú vysoké aj sankčné poplatky pri meškaní s úhradou dohodnutej splátky,
  • finančné prostriedky možno takouto pôžičkou získať diskrétne, zároveň tu platí aj ochrana osobných údajov.

Rýchlu pôžičku bez potvrdenia príjmu môžu získať aj fyzické osoby s nízkym príjmom ako sú mamičky na materskej alebo rodičovskej dovolenke, študenti, prípadne aj ľudia bez príjmu. Nebankové spoločnosti nenahliadajú do úverových registrov, ani neoverujú bonitu klientov v prípade, ak ide o rýchlu mikro alebo minipôžičku. Finančné prostriedky získané rýchlou pôžičkou bez potvrdenia príjmu môžu byť často jednou z posledných možností ako včas uhradiť nevyhnutné platby za energie, nájomné, stravné lístky, ale aj celkom príjemnou pomocou pri nákupe darčekov, odbornej literatúry alebo ako bonus využívaný pri voľno časových aktivitách. Každý kto si požičiava z akéhokoľvek dôvodu a na akýkoľvek účel by však mal vziať do úvahy fakt, že pôžička výhodná len pre žiadateľa sa v portfóliu produktov žiadnej bankovej či nebankovej spoločnosti nenachádza.

Hodnocení kategorie 4.5
Rýchle pôžičky bez potvrdenia príjmu hodnotenie návštevníkov 4.2/5 z 26 hlasov.

Spoľahlivé pôžičky

1 500
Výška pôžičky 50 € - 1 500 €
Úrok od 1 %
Splatnosť 7 - 31 dní
7 000
Výška pôžičky 50 € - 7 000 €
Úrok od 22,42 %
Splatnosť 1 - 30 dní

Diskuze