V dnešnej hektickej dobe je pružné a často okamžité riešenie problémov veľmi dôležité. Môže ísť o situácie vyskytujúce sa v pracovnom živote napríklad rýchle zabezpečenie prostriedkov pre výrobný cyklus, ale aj rôzne situácie v súkromí a keď sa jedná o finančné problémy, vtedy je každá pomoc vítaná.

Pôžičky ihneď

V prípade, ak je žiadateľ o pôžičku bonitným klientom, je možno vhodné uvažovať o využití niektorého z bankových produktov, pretože už aj bankové inštitúcie poskytujú pôžičky doslova na počkanie. Ich výhodou môže byť aj väčšinou priaznivejšia úroková sadzba oproti tým sadzbám, ktoré ponúkajú pri podobnom produkte nebankové spoločnosti. Na druhej strane zas treba počítať s vyššou administratívnou náročnosťou pri vybavovaní takejto pôžičky v banke. Práve čas však hrá v mnohých prípadoch hlavnú úlohu, takže mnoho záujemcov o pôžičku ihneď skôr využíva služby nebankových spoločností. Pôžičky ihneď ponúka vo svojom segmente finančných služieb prevažná väčšina nebankových subjektov. Klienti oceňujú najmä menšiu byrokraciu, rýchlejšie a jednoduchšie vybavenie online a hlavne urýchlený prevod požadovaných finančných prostriedkov na svoj osobný účet. Uvedené pôžičky tiež charakterizuje:

  • rýchlosť a pohodlnosť vybavenia cez internet alebo telefonicky, bez nutnosti osobnej návštevy na pobočke,
  • finančná situácia klienta nie je overovaná zdĺhavým dokladovaním,
  • okamžité posúdenie žiadosti a po schválení odoslanie peňazí v krátkom časovom horizonte,
  • rozsiahly interval prostriedkov ponúkaných na požičanie, od 20 € do 4 000 €, prípadne aj viac, ale už s nutnosťou zaistenia úveru,
  • vyššie úrokové sadzby, žiadne expresné služby vo všeobecnosti nie sú lacné,
  • variabilná doba splatnosti podľa výšky pôžičky od niekoľkých dní až do 5 rokov,
  • úverové registre nie sú overované,
  • minimálne podmienky pre poskytnutie pôžičky: dospelá osoba, s pobytom na Slovensku,
  • bez účelové pôžičky, na čokoľvek.

Pôžičky ihneď môžu využiť vlastne všetci, ktorí si potrebujú okamžite požičať peniaze pre vyriešenie svojich problémov. Je pritom úplne nepodstatné, či ide len o prechodný nedostatok vlastných disponibilných finančných prostriedkov pre meškajúcu výplatu, nečakaný výdavok ako napríklad nutný nákup nového spotrebiča do domácnosti, oprava pokazeného auta alebo nákup darčeka pre jubilujúceho člena rodiny. Všetci žiadatelia očakávajú od tohto typu pôžičky hlavne rýchle poskytnutie požadovaných finančných prostriedkov. Nakoľko podmienky pre získanie pôžičky ihneď sú nastavené veľmi liberálne, o urgentné požičanie potrebných financií môže požiadať široké spektrum spotrebiteľskej verejnosti bez ohľadu na to, či sa jedná o mladšie alebo staršie vekové ročníky, obyvateľov malej obce alebo veľkého mesta.

Hodnocení kategorie 4.5
Pôžičky ihneď hodnotenie návštevníkov 4.2/5 z 27 hlasov.

Spoľahlivé pôžičky

1 500
Výška pôžičky 50 € - 1 500 €
Úrok od 1 %
Splatnosť 7 - 31 dní
7 000
Výška pôžičky 50 € - 7 000 €
Úrok od 22,42 %
Splatnosť 1 - 30 dní

Diskuze