Životné tempo je v dnešnej dobe vysoké a rýchlo môžu vzniknúť neočakávané situácie, ktoré treba urgentne riešiť. Často je pri tom potrebné finančné krytie, čo však môže byť aj dosť vážnym problémom.

Rýchla výhodná pôžička do 24 hodín

Keď niekoho prekvapí či už príjemná alebo žiaľ aj menej príjemná udalosť vyžadujúca si finančnú investíciu, ktorou človek momentálne nedisponuje, potom je vhodné a niekedy aj nevyhnutné požiadať o finančnú výpomoc. Ak to nie je možné u rodiny alebo priateľov, prichádza do úvahy okamžitá pôžička od niektorého poskytovateľa. V tomto prípade od nebankovej spoločnosti, nakoľko bankové subjekty sú len v ojedinelých prípadoch schopné a najmä ochotné vyhovieť klientovi hneď, najlepšie ešte v priebehu dňa. Podobne ani stretnutie s obchodným poradcom nie je vítané, pretože je časovo neefektívne a veľa krát ide práve o čas a čas sú peniaze. Nebankové spoločnosti ponúkajú rýchly bez účelový produkt, ktorý je možné vybaviť pohodlne z domu telefonicky alebo online. Nikto neskúma na čo finančné prostriedky tak rýchlo potrebujete. Stačí vyplniť na internetových stránkach vybranej nebankovej spoločnosti jednoduchý formulár a pár minút po odoslaní žiadosti viete výsledok.

Rýchla pôžička do 24 hodín:

  • garantuje, že hneď po schválení žiadosti sú peniaze odosielané žiadateľovi,
  • v prípade, ak má klient osobný účet v spolupracujúcej banke, má finančné prostriedky k dispozícii na účte za pár minút,
  • široký interval sumy pôžičky od 25 € až do 5 000 €, s primeranou dobou splatnosti,
  • jednoduché vybavenie len s 2 dokladmi totožnosti, nie je nutný trvalý príjem,
  • bez ručenia, zaistenie len v špecifických prípadoch pri vyšších sumách,
  • cez online kalkulačku na webových stránkach nebankových spoločností je možné už dopredu urobiť výpočet splátok, podľa výšky pôžičky a doby jej splácania,
  • bez poplatkov za vybavenie, ale s vyššou úrokovou sadzbou.

Rýchle výhodné pôžičky do 24 hodín sú určené najširšej klientele. Zamestnaným v rôznych druhoch pracovného pomeru, študentom, dôchodcom starobným, invalidným, výsluhovým, podnikateľom a živnostníkom aj tým, ktorí poberajú dávky od štátu, či už napríklad formou materského alebo rodičovského príspevku alebo rôznych štipendií. Tento typ pôžičiek charakterizuje okrem individuálneho prístupu aj diskrétnosť a hlavne okamžité riešenie vzniknutého problému: pokazené auto, ktoré nevyhnutne potrebuje zdravotne postihnutý člen rodiny, zaplatenie zálohy pri riešení bytovej situácie, úhrada školného pre zahraničné vysokoškolské štúdium, dokúpenie spotrebičov alebo nábytku pre dovybavenie domácnosti. Nebankové spoločnosti poskytnú finančné prostriedky aj bez toho, aby ste museli niekam chodiť, peniaze od nich prídu priamo k vám.

Hodnocení kategorie 4.5
Rýchla výhodná pôžička do 24 hodín hodnotenie návštevníkov 4.2/5 z 24 hlasov.

Spoľahlivé pôžičky

1 500
Výška pôžičky 50 € - 1 500 €
Úrok od 1 %
Splatnosť 7 - 31 dní
2 300
Výška pôžičky 160 € - 2 300 €
Úrok od 11,2 %
Splatnosť 60 - 100 týž.

Diskuze