Blížia sa majstrovstvá sveta v hokeji a kto si ešte nezabezpečil lístky, má ešte šancu ich získať a to celkom netradične - od banky. Znie to možno neštandardne, no je to realita. Raiffeisen bank pripravila pre hokejových fanúšikov, no nielen pre nich zaujímavú ponuku.

V bankovej ponuke Majstrovská pôžička aj lístky na hokej

Konať treba rýchlo

Záujemcovia o zaradenie do žrebovania o 3x2 lístky na hokejové majstrovstvá sveta v hodnote 75 € za kus, si musia do 30.4.2019 otvoriť v banke účet alebo sa zapojiť do Majstrovskej hry. Súťaž o lístky, darčeky aj finančné výhry trvá do konca mája. Podmienkou je osobná návšteva v pobočke Raiffeisen banky.

Majstrovská pôžička

V akciovej ponuke možno získať do 30.apríla 2019 bezúčelovú  pôžičku so zníženou úrokovou sadzbou až o 3 % p. a., bez poplatku za jej poskytnutie a s možnosťou  obdržania odmeny za riadne splácanie. Požičať si možno 2 – 30 000 €, na obdobie 1 až 8 rokov, štedrá odmena pri maximálnej výške pôžičky môže dosiahnuť sumu 459 € za každý rok splácania. Majstrovskú pôžičku je možné vybaviť na počkanie, po splnení daných podmienok a následnom  podpise zmluvy má klient peňažné prostriedky hneď k dispozícií, najneskôr do 2 pracovných dní. Okrem vyššie spomínaných benefitov je pri tomto produkte pozitívom aj možnosť vopred si nakonfigurovať parametre pôžičky podľa vlastných potrieb a možností, stačí využiť superkalkulačku  na internetovej stránke banky. Pôžičku tiež možno kedykoľvek predčasne splatiť alebo zadať mimoriadnu splátku.

Ilustratívny príklad:

V prípade záujmu o Majstrovskú pôžičku vo výške 3 000 €, s dobou splatnosti 5 rokov, je celková úhrada za pôžičku  3 818 €. Mesačná splátka predstavuje sumu 67,30 €, bežná úroková sadzba je na úrovni 12,20 % p. a., po započítaní benefitov je jej hodnota znížená na 9,79 % p. a.

Zdroj: webová stránka banky

Ďalšia banková ponuka – Parádny účet

V čase, keď banky aj viac krát v roku upravujú svoje cenníky služieb smerom nahor, prichádza Raiffeisen bank s celkom príjemnou zmenou. Do svojho portfólia v segmente bežných účtov zaradila produkt Parádny účet. Za jeho vedenie si banka účtuje 5,50 € mesačne, čo je v porovnaní s podobnými účtami v iných bankových domoch slušná cena. V súčasnosti sa totiž poplatky bežne pohybujú v rozsahu 5 € - 15 €.

Pri využívaní Parádneho účtu klient nie je obmedzovaný počtom prevedených platobných príkazov alebo spracovaných prijatých platieb v mesiaci. V cene sú zahrnuté aj výbery z bankomatov Tatra banky, hotovostné vklady a výbery  na pobočkách a zasielanie SMS o pohyboch na účte presahujúcich 10 € hodnotu. Parádny účet aj odmeňuje, musia byť však splnené dané podmienky napr. mesačný príjem na účte minimálne 400 €, nastavenie inkasa a pod.

Raiffeisen bank je odštepným závodom Tatra banky a.s., profiluje sa ako banka pre jednoduchší život , ktorá má najspokojnejších klientov.

Hodnocení kategorie 4.5
V bankovej ponuke Majstrovská pôžička aj lístky na hokej hodnotenie návštevníkov 4.2/5 z 0 hlasov.

Spoľahlivé pôžičky

25 000
Výška pôžičky 700 € - 25 000 €
Úrok od 6,73 %
Splatnosť 18 - 96 mes.

Diskuze