CreditOne - rýchly úver až do 500 €

Recenzia CreditONE

 • V súčasnej dobe spoločnosť CreditOne.sk s.r.o. neposkytuje nové pôžičky

CreditONE recenzia

Tabuľka splátok CreditONE

pôžička pro nové klienty ZADARMO!

Výška pôžičky Doba splatnosti Poplatok Celkom zaplatíte
100 € 15 dní 0 € 100 €
100 € 30 dní 0 € 100 €
200 € 30 dní 0 € 200 €
300 € 30 dní 0 € 300 €
400 € 30 dní 0 € 400 €
500 € 30 dní 0 € 500 €

Reprezentatívny príklad

V prípade, že si zriadite úver vo výške 300 € so splatnosťou 30 dní, zaplatíte celkovo 300 € a RPMN je 0%.

Na čo je pôžička vhodná

 • Na úhradu neplánovaných výdavkov, doplatok za energie, nečakaná cesta,
 • Nákup spotrebičov do domácnosti, výmena spotrebičov, dovybavenie,
 • Riešenie nedostatku finančných prostriedkov pred výplatou,
 • Na úhradu prioritných nákladov, nájomné, poistenie...

Podrobné informácie

Pôžičky od nebankového subjektu CreditONE sú obľúbené u širokého okruhu spotrebiteľov pre svoju variabilitu, rýchlosť a pohodlné , jednoduché vybavenie zo všadiaľ, kde je k dispozícii internetové pripojenie a signál mobilných operátorov. Online pôžička je bez účelová pôžička na čokoľvek, bez nutnosti ručenia, s možnosťou získania pôžičky bez osobných stretnutí s pracovníkmi spoločnosti. Pri žiadosti o tento typ pôžičky nie je potrebné dokladovanie príjmu a nie sú potrebné žiadne doklady, faktúry či bločky na čo budú finančné prostriedky použité. Výška pôžičky je v intervale od 25 € do 500 € pričom klient, ktorý žiada o pôžičku po prvý krát si môže požičať maximálne 100 €. Doba splatnosti pôžičiek je variabilná podľa požiadaviek klienta v intervale 1 až 30 dní, s možnosťou požiadať o jej predĺženie. To je však spojené s pomerne vysokými nákladmi, pretože je v tomto prípade potrebné uhradiť poplatok za predĺženie splatnosti. Špecifikom tejto pôžičky CreditONE je však možnosť upresniť potrebnú sumu, ktorú žiadateľ potrebuje až na euro, nie je nutné zaokrúhľovanie, takže je možné žiadať presne o tú výšku pôžičky, ktorú klient v danej situácii potrebuje. V prípade ak klient disponuje s osobným bankovým účtom v jednej z partnerských bánk – Tatra banka, Slovenská sporiteľňa, UniCredit bank, Československá obchodná banka, môže obdržať požadovanú sumu finančných prostriedkov už do 30 minút, pri ostatných bankách trvá medzibankový prevod do jedného pracovného dňa.

Rýchlu SMS pôžičku môže získať široký okruh spotrebiteľov, ako zamestnanci (aj zamestnaní v zahraničí), podnikatelia, samostatne zárobkovo činné osoby, ženy na materskej dovolenke, opatrovateľky na Slovensku aj v Rakúsku, invalidní či starobní dôchodcovia aj študenti. Podmienené je to vekom nad 18 rokov, disponovanie mobilným telefónom a vlastným účtom v bankovej inštitúcii. Po žiadosti o tento typ pôžičky a splnení podmienok pre jej získanie je zaslaný každému žiadateľovi na mobil 4-miestny SMS kód, ktorým sa žiadosť potvrdzuje a výsledok schvaľovania je znovu zaslaný SMS správou. Pri pozitívnom výsledku sú peniaze odoslané na bankový účet za niekoľko minút. Aj splatnosť rýchlej SMS pôžičky je možné po súhlase od spoločnosti a po uhradení poplatku predĺžiť. V prípade omeškania so splatnosťou účtuje CreditONE aj úroky z omeškania.

Rýchla pôžička hneď je tiež určená väčšine dospelých občanov, pretože CreditONE má nastavené podmienky poskytovania mikropôžičiek a minipôžičiek tak, aby o rýchle pôžičky mohol požiadať skoro každý. Aj táto pôžička je bez overovania úverových registrov, bez účelová, poskytnuté finančné prostriedky možno použiť podľa vlastného uváženia každého klienta na pokrytie jeho osobných potrieb alebo úhradu záväzkov. Na druhej strane takáto pôžička stojí úmerne tomu, koľko si spotrebiteľ požičia a za akú dlhú dobu požičané peniaze splatí.

Pôžička je určená:

 • Pre tých, ktorí potrebujú získať finančné prostriedky jednoducho a ihneď,
 • Tým, ktorým postačuje na riešenie svojej finančnej situácie nižšia suma peňazí,
 • Pre tých, ktorí preferujú rýchle mobilné a internetové vybavenie pôžičky,
 • Tým, ktorí oceňujú firemnú diskrétnosť a serióznosť.

Pôžička nie je určená:

 • Pre tých, ktorí nespĺňajú vekový limit,
 • Pre toho, kto potrebuje požičať väčší objem finančných prostriedkov,
 • Pre toho, kto nemôže splatiť pôžičku v relatívne krátkom čase,
 • Pre tých, ktorí neakceptujú vyššie úrokové sadzby a možné dodatočné poplatky,
 • Pre toho, kto nemá otvorený osobný účet v banke na území Slovenska.

Najvýhodnejšia nebanková pôžička až 7000 €  Rýchla žiadosť o pôžičku