Creditsor pôžička - až 200 € zadarmo

Recenzia Creditsor

 • Výška pôžičky do 200 €
 • Doba splatnosti 1 – 30 dní
 • Vyplatenie pôžičky na bankový účet
 • Bez nutnosti ručenia, bez poplatkov
 • Vybavenie on-line cez internet

Creditsor recenzia

Tabuľka splátok Creditsor

pôžička pro nové klienty ZADARMO!

Výška pôžičky Dĺžka splácania Poplatok Celková čiastka
20 € 30 dní 0 € 20 €
30 € 30 dní 0 € 30 Kč

Reprezentatívny príklad

Ak si požičiate sumu 20 € na 30 dní, zaplatíte celkom 20 €. Poplatok činí 0 €.

Na čo je pôžička vhodná

 • Na preklenutie momentálnej platobnej neschopnosti
 • Na úhradu urgentných platieb, faktúra za energie, nájomné, doplatok za lieky
 • Na kúpu spotrebného tovaru, nový mobil, darček pre blízkeho
 • Na uhradenie poskytnutých služieb, kozmetika, tapetovanie izby, oprava elektrického spotrebiča
 • Ako finančná rezerva v prípade neočakávaných výdavkov

Podrobné informácie

Pôžička od Creditsor je nebankovým produktom, zo sekcie pôžičiek pred výplatou, rýchlych pôžičiek či pôžičiek hneď. Táto pôžička je vo viacerých smeroch unikátna a neštandardná z hľadiska bežnej ponuky nebankových spoločností. Jej hlavná špecifická črta je v tom, že ju neposkytuje jeden konkrétny subjekt ale výber je zo skupiny poskytovateľov. Títo investori sú overené, spoľahlivé spoločnosti, dlhodobo pôsobiace na finančnom trhu s pôžičkami, poskytujú kvalitnú zákaznícku podporu a slušné úrokové sadzby. Ku každému žiadateľovi o pôžičku je pristupované individuálne, diskrétne a prakticky každý môže dostať požadovanú pôžičku, pretože portfólio ponúkaných produktov je naozaj široké. To znamená, že väčšina potenciálnych klientov má veľkú šancu získať potrebné finančné prostriedky na preklenutie svojich krátkodobých finančných problémov.

Napriek týmto špecifikám však majú pôžičky od Creditsor podobné podmienky pre ich získanie ako bežné podobné produkty ponúkané nebankovými spoločnosťami. Výška pôžičky je aj tu limitovaná v rozsahu od 10 € do 200 € a doba splatnosti je krátkodobá , len niekoľkodňová, maximálne jeden mesiac. Opakovaní žiadatelia, ktorí splatili predchádzajúcu pôžičku včas a v plnej výške, môžu v budúcnosti získať výhodnejšie úrokové podmienky a vyššiu sumu finančných prostriedkov. V súvislosti s úrokovou sadzbou je potrebné vziať do úvahy fakt, že aj keď Creditsor často ponúka prvú pôžičku s 0 % úrokom, v prípade problémov so splácaním však nasledujú vysoké sankčné úroky a poplatky z omeškania resp. poplatky za predĺženie doby splatnosti. To je však bežnou praxou u všetkých poskytovateľov malých, rýchlych, krátkodobých pôžičiek. Ročná percentuálna miera nákladov je variabilná a závisí od výšky požičaných prostriedkov.

Pôžičku od Creditsor možno vybaviť jednoducho a pohodlne, nie sú potrebné žiadne osobné stretnutia s obchodným zástupcom alebo finančným poradcom, stačí navštíviť príslušné internetové stránky, vyplniť formulár so žiadosťou o pôžičku a počkať pár minút. Posudzovanie a schvaľovanie prebieha okamžite po odoslaní žiadosti a spätná väzba je veľmi rýchla. Ak sú splnené požadované vekové podmienky, ak má žiadateľ zriadený bankový účet, potom môže očakávať požadované peniaze na účte veľmi rýchlo, často bleskovo. Takto získané finančné prostriedky môžu byť použité podľa vlastných predstáv a potrieb každého spotrebiteľa. Zvyčajne sa jedná o úhradu nejakého urgentného záväzku, ale môže to byť aj nákup spotrebného tovaru alebo úhrada za poskytnuté služby. Pôžička je poskytovaná bez nahliadania do úverových registrov, bez ručiteľa, finančná bonita klientov nie je overovaná a výška príjmu uvádzaná v žiadosti má len informatívny charakter. Pôžičku teda môže získať aj žiadateľ, ktorý je dlžníkom alebo momentálne nemá pravidelný zdroj príjmu. Vďaka prepracovanému automatizovanému systému schvaľovania môže získať pôžičku takmer každý, kto o to požiada. Hlavné je uviesť správne a pravdivé údaje do žiadosti o pôžičku.

Pôžička je určená:

 • Pre všetkých, ktorí si potrebujú požičať peniaze rýchlo, diskrétne a ocenia transparentné jednanie
 • Pre tých, ktorým stačí na riešenie finančných problémov aj menšia suma prostriedkov
 • Tým, ktorým chýbajú prostriedky na rýchle uhradenie záväzkov
 • Pre tých, ktorí chcú mať k dispozícii aj menšiu finančnú rezervu

Pôžička nie je určená:

 • Pre tých, ktorí si potrebujú požičať väčší objem peňazí
 • Pre tých, ktorým nevyhovuje krátka doba splatnosti požičaných prostriedkov
 • Tým, ktorí si chcú sami vybrať poskytovateľa pôžičky
 • Pre toho, kto preferuje osobné stretnutie pri jednaní o pôžičke

Najvýhodnejšia nebanková pôžička až 7000 €  Rýchla žiadosť o pôžičku