Hyper Financie - až 25 000 € na čokoľvek

Recenzia Hyper Financie

 • Pôžičky od 50 € do 25 000 €
 • Doba splatnosti pôžičky do 42 mesiacov,
 • Jednoduché a rýchle vybavenie s minimom dokladov
 • Bez overovania príjmu

Hyper Financie recenzia

Tabuľka splátok Hyper Financie

Výška pôžičky Dĺžka splácania Poplatok Celková čiastka
60 € 1 mes. 0 € 60 €
100 € 3 mes. 7.49 € 107.49 €
1 000 € 15 mes. 320.43 € 1 320.43 €

Reprezentatívny príklad

Ak si požičiate sumu 100 € na 3 mesiace, zaplatíte celkom 107,49 €. Poplatok činí 107,49 €.

Na čo je pôžička vhodná

 • Na vyriešenie prechodného nedostatku vlastných finančných prostriedkov
 • na uhradenie urgentných menších platieb,
 • Na opravu pokazeného spotrebiča, nákup školských pomôcok, cestovné náklady
 • Na uspokojenie vlastných záujmov, úhrada lístkov do divadla alebo fitnes centra, návšteva kozmetického salónu, úhrada víkendového relaxačného pobytu

Podrobné informácie

Situácie keď mešká výplata alebo na účet nedorazili platby za vykonané služby či dodaný tovar sa žiaľ v dnešnej spoločnosti vyskytujú dosť často. Doplácajú na to v mnohých prípadoch tí zodpovední a seriózni, ktorí chcú hradiť svoje záväzky v dohodnutom termíne a v lehote splatnosti. Niektoré platby môžu relatívne aj počkať, faktúry za energie, nájomné, za služby mobilných operátorov je však nutné uhradiť včas, ak sa chceme vyvarovať následným nepríjemnostiam. Podobnými urgentnými platbami môžu byť aj úhrada za pobyt dieťaťa v škôlke či doplatok za životne dôležité lieky. Jednou z možností ako získať potrebné finančné prostriedky na pokrytie týchto potrieb sú aj pôžičky pred výplatou. Na webovej stránke Pôžička pred Výplatou, ktorú prevádzkuje spoločnosť Hyperia s.r.o. je možné vyplniť nezáväznú žiadosť vrátane osobných kontaktov, na ktoré žiadateľ obdrží vyrozumenie o výsledku posúdenej žiadosti o pôžičku. Na modelovej lište si dopredu možno vybrať výšku pôžičky a dobu jej splatnosti s tým, že je takto možné nasimulovať aká bude konečná cena pôžičky. Tento typ pôžičky je určený širokej klientele, pretože aj manažérovi s nadpriemerným platom sa môže stať, že ho prekvapia neočakávané výdavky. O pôžičku pred výplatou však môžu požiadať nielen zamestnanci, ale aj dôchodcovia starobní, invalidní dôchodcovia, mamičky na materskej dovolenke , študenti aj ľudia bez trvalého zdroja príjmu. Nie je prioritný názov pôžičky pred výplatou ale to, že uvedenou pôžičkou môže ktokoľvek získať potrebné finančné prostriedky na riešenie nepriaznivej finančnej situácie.

Pôžičky pred výplatou patria do kategórie mikro pôžičiek a mini pôžičiek a vo svojom ponukovom portfóliu ich má veľké množstvo poskytovateľov, hlavne nebankových spoločností. V súčasnosti zároveň patria medzi najžiadanejšie finančné produkty, prevažujú pôžičky na sumu 100 € a 300 €. Celkový interval je v rozsahu od 25 € do 350 €, pričom tí, ktorí žiadajú o príslušnú pôžičku po prvý krát ,si môžu požičať len 100 €. Na druhej strane pre opakovaných klientov nebankové spoločnosti ponúkajú zvýhodnenia napríklad pri poplatkoch za predĺženie splatnosti alebo nižšiu ročnú percentuálnu mesačných nákladov. Pôžičku pred výplatou možno vybaviť jednoducho, rýchlo, diskrétne a v prípade ak má klient osobný bankový účet, potrebné peniaze môže mať na účte za pár minút.

Požičané prostriedky je možné odoslať aj poštovou poukážkou, vtedy je však potrebné počítať s intervalom 3 až 4 pracovných dní na ich doručenie. Najrýchlejší a najefektívnejší spôsob je požiadať o pôžičku pred výplatou online cez internet alebo zaslaním SMS správy, do ktorej treba v stanovenom tvare napísať osobné údaje a číslo bankového účtu. Pôžička je bez skrytých poplatkov, bez nutnosti ručenia, neoveruje sa príjem žiadateľa ani jeho zápis v úverových registroch. Nakoľko sa jedná o krátkodobú malú pôžičku so splatnosťou do 31 dní a prakticky s okamžitým poskytnutím finančných prostriedkov, tomu zodpovedá aj vysoké úročenie pôžičky, zvyčajne na hranici maximálneho percenta povoleného legislatívou. V prípade, ak klient nie je schopný pôžičku do stanovej doby uhradiť môže požiadať o predĺženie termínu splatnosti, služba je však spoplatnená. Možno teda konštatovať, že pôžička pred výplatou je rýchla, transparentná, bez zisťovania bonity klienta, získané prostriedky možno využiť naozaj na čokoľvek. Je však limitovaná nízkym objemom peňazí na požičanie aj vysokými sankčnými poplatkami a hlavne tým, že tu vzniká možnosť tzv. začarovaného kruhu – požičiavanie si finančných prostriedkov na splatenie predchádzajúcej malej pôžičky alebo stále využívanie možnosti dostať sa rýchlo k peniazom, čo zas môže viesť k dlhovej špirále.

Pôžička je určená:

 • Hlavne pre tých, ktorým stačí na vyriešenie finančných problémov len malá čiastka peňazí
 • Pre tých žiadateľov, ktorí preferujú pohodlné, rýchle a diskrétne získanie potrebných financií
 • Pre tých, ktorí potrebujú okamžite, urgentne uhradiť malé platby
 • Aj pre ľudí, ktorí už majú negatívny zápis v úverových registroch

Pôžička nie je určená:

 • Pre tých, ktorí si potrebujú požičať väčší objem finančných prostriedkov,
 • Tomu, komu nevyhovuje krátkodobá splatnosť pôžičky do jedného mesiaca,
 • Pre toho, kto ešte nemá vek dospelosti,
 • Pre všetkých, ktorí sa pri výbere pôžičky radšej osobne poradia s obchodným zástupcom spoločnosti.

Najvýhodnejšia nebanková pôžička až 7000 €  Rýchla žiadosť o pôžičku