PôžičkaHneď.sk - pôžičky až do 7 000 €

Recenzia PôžičkaHneď.sk

 • Rýchle a jednoduché vybavenie,
 • Pôžička v intervale od 100 € do 7 000 €,
 • Doba splatnosti do 84 mesiacov,
 • Bez skrytých poplatkov, bez účelová.

Rýchla žiadosť o pôžičku

PôžičkaHneď.sk recenzia

Tabuľka splátok PôžičkaHneď.sk

Výška pôžičky Dĺžka splácania Poplatok Celková čiastka
3 000 € 18 mes. 560 40 € 3 560 40 €
PôžičkaHneď.sk kalkulačka

Reprezentatívny príklad

Výška úveru 3 000 €, doba splatnosti 18 mesiacov, výška mesačnej splátky 197,8 €, počet splátok 18, poplatok za poskytnutie 0 €. RPMN je vo výške 24,88 % a celková čiastka, ktorú spotrebiteľ zaplatí je 3 560,40 €.

Na čo je pôžička vhodná

 • Na rýchle získanie potrebných finančných prostriedkov na čokoľvek,
 • Pre zaplatenie neočakávaných nákladov, pokazené auto, nákup nového spotrebiča do domácnosti,
 • Pre uspokojenie osobných potrieb, uhradenie víkendového rekreačného pobytu, nákup darčekov, obstaranie modernejšej elektroniky.

Podrobné informácie

Rýchle vybavenie pôžičky a následne aj rýchle poskytnutie peňažných prostriedkov môže byť pre mnohých ľudí doslova záchranou. V živote sa vyskytnú situácie, ktoré je možné riešiť len finančnou úhradou. Nebankové spoločnosti majú pre takéto prípady k dispozícii ponuku rôznych pôžičiek.

Finančný produkt od pôžičkahneď.sk umožňuje získať finančné prostriedky v sume od 100 € do 7 000 €, čo je dosť široký rozsah na to, aby si žiadateľ mohol vybrať pôžičku, ktorá mu najviac vyhovuje. Od výšky pôžičky sa odvíja aj doba splatnosti, pričom poskytovateľ umožňuje splácanie pôžičky maximálne po dobu 84 mesiacov v dohodnutých mesačných splátkach. Nakoľko ide o pôžičku rýchlu, hneď ,peniaze môže mať klient na svojom účte po splnení podmienok veľmi rýchlo. V tejto súvislosti je však nutné vziať do úvahy fakt, že pri okamžitom odoslaní peňažných prostriedkov je pôžička úročená vyšším percentom, úroková sadzba môže byť nadpriemerná v porovnaní s inými bežnými pôžičkami. Pôžička hneď je určená širokému spektru spotrebiteľov so stálym príjmom. Môžu ju využiť zamestnanci, živnostníci, dôchodcovia starobní, invalidní, výsluhoví, ale aj osoby stabilne poberajúce dávky od štátu. Vybavenie pôžičky je jednoduché online spôsobom alebo telefonickým spojením s call centrom spoločnosti. Poskytovaná pôžička je bez skrytých poplatkov, transparentná aj bez účelová, bez nutnosti dokladovať spôsob použitia poskytnutých prostriedkov.

Podľa údajov zverejnených spoločnosťou sú najviac využívané pôžičky v objeme 4 tisíc, 2,5 tisíc alebo 5 tisíc €. To znamená, že sa nejedná o malé, krátkodobé pôžičky, ale o sumy potrebné pre riešenie výraznejších problémov – financovanie auta, rekonštrukčné práce v byte, zariadenie detskej izby, ale aj úhrada rôznych zdravotníckych výkonov. Pozitívne možno hodnotiť malú administratívnu náročnosť pri vybavovaní pôžičky aj dostatočný rozsah pre výber sumy pôžičky podľa potrieb a možností žiadateľa.

Pôžička je určená:

 • Pre tých žiadateľov, ktorí potrebujú urýchlene riešiť vzniknuté finančné problémy,
 • Pre tých, ktorí ocenia jednoduché vybavenie pôžičky bez byrokracie a tiež rýchly prísun prostriedkov na Svoj osobný účet.

Pôžička nie je určená:

 • Pre osoby, ktoré nemajú trvalý zdroj stabilného príjmu,
 • Pre toho, kto si potrebuje požičať finančné prostriedky s výhodnejšou úrokovou sadzbou.