Najčastejšie otázky PôžičkaHneď.sk

Recenzia PôžičkaHneď.sk

  • Rýchle a jednoduché vybavenie,
  • Pôžička v intervale od 50 € do 7 000 €,
  • Doba splatnosti do 84 mesiacov,
  • Bez skrytých poplatkov, bez účelová.

Rýchla žiadosť o pôžičku

Najčastejšie otázky PôžičkaHneď.sk

Otázka Odpoveď
Koľko si môžem od vašej spoločnosti požičať? Na výber máte viac druhov pôžičiek, malé, väčšie od sto eur až po niekoľko tisíc eurovú pôžičku. Záleží len na vás, koľko finančných prostriedkov potrebujete požičať.
Ako dlho môžem splácať požičané prostriedky? Doba splatnosti je variabilná, u malých súm krátkodobá, ale v prípade požičania väčšieho objemu peňazí až 7 rokov.
Akým spôsobom budem pôžičku splácať? Pri uzatváraní zmluvy je vždy dohodnutý aj splátkový kalendár, ktorý zohľadňuje individuálne možnosti klienta. Dohodnuté mesačné splátky sú spravidla uhrádzané bankovým prevodom
Musím si dohodnúť osobné stretnutie s vaším zástupcom ak chcem požiadať o pôžičku? Nie, náš obchodný poradca sa s vami skontaktuje aj cez internet alebo telefonicky, stačí vyplniť a zaslať nezávislú žiadosť.
Som momentálne bez akéhokoľvek zdroja príjmu, môžem získať vašu pôžičku? Naša nebanková spoločnosť sa snaží správať zodpovedne a aj keď neoverujeme bonitu klientov, v záujme oboch strán je potrebné myslieť aj na to, že požičané prostriedky bude treba aj splácať.
Budúci rok dosiahnem dôchodkový vek a budem poberať starobný dôchodok, dostanem od vás pôžičku? Veková hranica nie je obmedzením pre to, aby ste nemohli získať pôžičku. Dôležitejší je fakt, že budete mať stále pravidelný príjem.

Časté preklepy

pozicka hned

Pôžička je určená:

  • Pre tých žiadateľov, ktorí potrebujú urýchlene riešiť vzniknuté finančné problémy,
  • Pre tých, ktorí ocenia jednoduché vybavenie pôžičky bez byrokracie a tiež rýchly prísun prostriedkov na Svoj osobný účet.

Pôžička nie je určená:

  • Pre osoby, ktoré nemajú trvalý zdroj stabilného príjmu,
  • Pre toho, kto si potrebuje požičať finančné prostriedky s výhodnejšou úrokovou sadzbou.