SMSCredits

Recenzia SMSCredits

 • Malé pôžičky do 350 €,
 • Krátkodobá splatnosť 5, 10 alebo 15 dní, s možnosťou predĺženia,
 • Bez ručenia, bez nutnosti dokladovania,
 • Peňažné prostriedky na bankovom účte rýchlo, s kartou klienta za 5 minút.

SMSCredits recenzia

Tabuľka splátok SMSCredits

pôžička pro nové klienty ZADARMO!

Výška pôžičky Doba splatnosti Poplatok Celkom zaplatíte
100 € 15 dní 0 € 100 €
200 € 15 dní 0 € 200 €
300 € 15 dní 0 € 300 €
350 € 15 dní 0 € 350 €

Reprezentatívny príklad

V prípade, že si zriadite úver vo výške 350 € so splatnosťou 15 dní, zaplatíte celkovo 350 € a RPMN je 0 %.

Na čo je pôžička vhodná

 • Na vyriešenie aktuálneho nedostatku finančných prostriedkov,
 • Na úhradu urgentných platieb, faktúra za mobilný telefón alebo internetové pripojenie, zakúpenie študijnej literatúry,
 • Pre pokrytie neočakávaných výdavkov v domácnosti, oprava elektrospotrebiča, doplatok za lieky,
 • Na čokoľvek, čo patrí k bežnému životu: zakúpenie lístkov na športové podujatie alebo koncert, úhrada víkendového pobytu, nákupy v obchodnom centre.

Podrobné informácie

SMS pôžičky vo všeobecnosti ponúkajú rýchle získanie menšieho objemu finančných prostriedkov na kratšie časové obdobie. Žiadateľ o takýto typ pôžičky nemusí splniť náročné podmienky, pretože sú to pôžičky bez ručiteľa, bez nutnosti dokladovania príjmu alebo účelu na ktorý ich chce potenciálny spotrebiteľ použiť. Nie sú potrebné žiadne osobné stretnutia na pobočkách ani administratívne vybavovanie. Vhodné sú prakticky pre každého žiadateľa, ktorý má k dispozícii vlastný mobilný telefón , v banke zriadený osobný účet a ktorý hlavne potrebuje efektne a efektívne riešiť svoj prechodný nedostatok finančných prostriedkov. Vo všeobecnosti možno k pozitívam SMS pôžičiek, nazývaných aj rýchle pôžičky priradiť ich jednoduché vybavenie, pohodlne z domu alebo kancelárie či kaviarne. Na druhej strane nie všetkým záujemcom o rýchlu pôžičku vyhovuje pomerne malý a limitovaný interval pôžičky, doba splatnosti len niekoľko dní a vysoká výška úroku aj poplatkov, napríklad pri žiadosti o predĺženie doby splatnosti pôžičky. Poskytovaním tohto typu pôžičky sa zaoberajú viaceré nebankové spoločnosti , takže má žiadateľ v tomto smere naozaj dostatočný výber SMS pôžičky podľa vlastných predstáv a potrieb. SMSCREDITS pôžička predstavuje požičanie peňazí rýchlo, jednoducho, diskrétne za niekoľko minút, bez byrokracie, na čokoľvek. Zvyčajne však nič nie je také ideálne ako to vyzerá na prvý pohľad a to platí aj o tejto forme pôžičky. Požičanie SMSCREDITS pôžičky po prvý krát je zdĺhavejšie a spoplatnené. Prvú pôžičku od SMSCREDITS možno získať približne do troch dní, nakoľko po registrácii na webovej stránke spoločnosti je potrebné ešte zaslať SMS správu so žiadosťou o pôžičku. Po obdržaní spätnej SMS o schválení požadovanej sumy, kuriér ešte doručí žiadateľovi osobnú kartu klienta. Táto kuriérska služba je však samostatne spoplatnená. Na druhej strane je nutné podotknúť, že cena za SMS nie je navýšená, uhrádza sa len bežná cena za takúto službu podľa cenníkov mobilných operátorov. Až po ukončení týchto činností súvisiacich s prvou a zároveň aj poslednou registráciu, prevádza spoločnosť peniaze na bankový účet žiadateľa. Napriek uvedenému SMSCREDITS pôžička patrí k tým produktom, s ktorými sa dajú rýchlo získať chýbajúce finančné prostriedky. Má síce limitovaný objem finančných prostriedkov určených k požičaniu, pomerne vysoké úročenie aj ročnú percentuálnu mieru nákladov, ale nie je skúmaná bonita klientov a je určená pre širokú spotrebiteľskú verejnosť.

Podmienky pre získanie SMSCREDITS pôžičky sú nastavené tak, že pre jej získanie stačí splniť minimum: byť občan Slovenskej republiky, vo veku nad 18 rokov, s vlastným mobilným telefónom, s možnosťou aj jednorázového prístupu na internet – len za účelom zaregistrovania sa a so zriadeným osobným bankovým účtom. Akceptovaný je aj prípadný zápis v úverových registroch, žiadateľ však nemôže byť dlžníkom voči spoločnosti SMSCREDITS. Pôžička je s krátkou dobou splatnosti na 5, 10 alebo 15 dní s možnosťou predĺženia doby splácania až na tri mesiace, čo je však spojené s uhradením poplatkov za toto predĺženie. Dôležité je aj riadne splácanie , nakoľko spoločnosť pri nedodržaní termínu splatnosti účtuje vysoké sankčné poplatky a spoplatňuje aj všetky náklady, ktoré súvisia s následným vymáhaním vrátenia pôžičky. Registrácia pre získanie pôžičky cez internetovú stránku spoločnosti je bezplatná, bez viazanosti. Potrebné je uviesť číslo občianskeho preukazu, rodné číslo žiadateľa, jeho plné meno, adresu a číslo bankového účtu, na ktorý majú byť požičané prostriedky zaslané. Osobné údaje sú chránené podľa zákona a SMS pre zvýšenie bezpečnosti a podľa vyjadrenia poskytovateľa aj šifrované . SMSCREDITS pôžička ponúka finančné prostriedky od 20 € do 350 €, po prvý krát si možno požičať maximálne 100 €. Nakoľko niektorí klienti využívajú pôžičku aj opakovane, sú poskytovateľskou spoločnosťou zaraďovaní do troch úrovní a do vernostného programu:

 

 1. vernostná úroveň, možnosť požičať si 20 € až 250 €, sem sú zaradení noví klienti, ktorí čerpajú 2 alebo 3 pôžičky.
 2. vernostná úroveň, možnosť získať pôžičku vo výške od 20 € do 350 €, riadne splatené viac ako 4 doterajšie pôžičky.
 3. vernostná úroveň, poskytovaná pôžička v maximálnej výške, s najvýhodnejším úrokom a s najnižšími poplatkami pre toho, kto splatil v dohodnutom termíne 7 a viac pôžičiek.

SMSCREDITS pôžičku je možné získať zaslaním SMS správy každý pracovný deň v čase od 8.hod. do 18.hod. alebo komunikáciu cez e-mail alebo skype. Vybaviť ju teda zvládne každý záujemca, ktorý má mobilný signál niektorého z operátorov . Môže ísť o študenta, mamičku na materskej dovolenke, predavačku, obchodného zástupcu, zamestnanca, živnostníka alebo dôchodcu.

Pôžička je určená:

 • Pre všetkých, ktorí si chcú požičať len malý objem peňazí,
 • Pre tých, ktorí potrebujú získať financie jednoducho a rýchlo, na vyriešenie aktuálnych problémov,
 • Pre tých, ktorým menšia pôžička postačí na preklenutie prechodného nedostatku finančných prostriedkov,
 • Pre tých, ktorí sú schopní splatiť požičané prostriedky za krátke obdobie niekoľkých dní.

Pôžička nie je určená:

 • Pre žiadateľov, ktorý potrebujú požičať vyššiu sumu prostriedkov,
 • Pre tých, ktorí nebudú schopní v krátkom časovom horizonte zabezpečiť prostriedky na úhradu pôžičky,
 • Pre tých, ktorí si chcú vybrať vhodnú pôžičku zo širšieho portfólia produktov.

Najvýhodnejšia nebanková pôžička až 7000 €  Rýchla žiadosť o pôžičku