Slovenská požičovňa - až 5 000 eur

Recenzia Slovenská požičovňa

 • Slovenská požičovňa sa zlúčila s VÚB a pod pôvodnou značkou v súčasnosti pôžičky neposkytuje

Slovenská požičovňa recenzia

Tabuľka splátok Slovenská požičovňa

Výška pôžičky Dĺžka splácania Poplatok Celková čiastka
600 € 12 mes. 111.24 € 711.24 €
1 000 € 12 mes. 185.36 € 185.36 €

Reprezentatívny príklad

Ak si požičiate sumu 600 € na 12 mesiacov, zaplatíte celkom 711,24 €. Poplatok činí 111,24 €.

Na čo je pôžička vhodná

 • Na opakované splátkové nákupy
 • Pre riešenie bytovej situácie, nákup alebo rekonštrukcia nehnuteľnosti
 • Na pokrytie nákupov alebo osobných potrieb, ktoré vyžadujú väčší objem finančných prostriedkov, nové motorové vozidlo, úhrada operačného zákroku v zahraničí, financovanie štúdia
 • Na konsolidáciu už existujúcich úverov

Podrobné informácie

Slovenská požičovňa sa zlúčila s VÚB a pod pôvodnou značkou v súčasnosti pôžičky neposkytuje.

Slovenská požičovňa ponúka pôžičky rôznych typov tak, aby čo najviac vyhovela nárokom a požiadavkám potenciálnych žiadateľov o ich pôžičkový produkt. Rôzna je výška pôžičky, spôsob vybavenia a podmienky jej získania sú špecifikované podľa typu klienta a jeho predstáv o pôžičke. Najľahšia pôžička je pôžička bez poplatkov za vybavenie, vo výške od 600 € do 5 000 € a po splnení podmienok môžu byť klientovi odoslané peniaze na účet do 24 hodín. Pôžičku možno získať jednoducho a rýchlo, na internete vyplniť online žiadosť a po získaní údajov pre prístup do klientskej zóny doplniť požadované údaje a priložiť potrebné doklady. Jedná sa predovšetkým o preukázanie totožnosti dvomi dokladmi a o dokladovanie príjmu. Ak je žiadateľ o pôžičku v zamestnaneckom pomere, potrebuje doložiť hodnoverný doklad o príjme ako napríklad výpis účtu, kde dostáva výplatu alebo výplatné pásky. Dôchodca starobný, invalidný alebo výsluhový predkladá výmer o výške dôchodku a žiadatelia, ktorí vykonávajú podnikateľskú činnosť predložia výpis z daňového priznania pre overenie ich daňového základu. Najľahšia pôžička je bez účelová, určená všetkým od 21 do 68 rokov, ktorí majú pobyt na Slovensku a potrebujú si požičať finančné prostriedky rýchlo, s možnosť ich splácať až do 5 rokov. Táto pôžička je najľahšia aj preto, že ju možno vybaviť aj telefonicky alebo osobne u predajcov finančných produktov spoločnosti. Ďalšou jej pozitívnou črtou je skutočnosť, že ani pri požičaní niekoľko tisícovej pôžičky nie je potrebný ručiteľ a možno ju použiť na čokoľvek, podľa aktuálnych potrieb : nákupy, úhrada faktúr za dodané služby, zaplatenie rôznych bežných výdavkov. Nákupná pôžička je určená hlavne tým, čo majú radosť z nakupovania, ktorá môže byť teraz znásobená vrátením 5 % sumy z každého nákupu. Pôžička je v rozsahu od 600 € do 5 000 €, takže klient môže získať bonus až 250 €. Vybavenie je znovu jednoduché, online, bez poplatkov, doba splatnosti 1 – 6 rokov. Podmienky pre jej získanie sú štandardné, také ako pri iných pôžičkách, ktoré táto spoločnosť ponúka t.j. dospelý občan s trvalým príjmom a zriedeným osobným bankovým účtom, na ktorý majú byť prevedené prostriedky z pôžičky. O vrátenie peňazí z jednotlivých nákupov je možné žiadať po dobu troch mesiacov, na základe zaslania identifikačných údajov z pokladničných bločkov.

Pôžička na bývanie umožňuje získať potrebné finančné prostriedky ne rekonštrukciu bývania, ale nakoľko nie je nutné dokladovať účel ich využitia, môžu byť použité aj mimo rekonštrukcie bytu alebo domu. Pôžička nie je podmienená zaručením nehnuteľnosťou, potrebné je iba doložiť dva doklady totožnosti a doklady pre overenie príjmu. Výška tejto pôžičky je 5 000 € - 20 000 €. Splácanie podľa splátkového kalendára, s možnosťou poistenia schopnosti splácať v prípade nečakaných situácií. Hypopôžička na čokoľvek je vhodná pre žiadateľov, ktorí potrebujú pre uspokojenie svojich potrieb alebo aj snov vyššiu sumu finančných prostriedkov. Pôžička je dostupná v intervale od 2 000 € do 100 000 €. To je už dostatok prostriedkov aj na veľké výdavky ako kúpa nehnuteľnosti na bývanie alebo rekreačné účely, nové auto, exotická dovolenka v zahraničí či na financovanie vysokoškolského štúdia. Splátky možno rozložiť na obdobie 5 až 30 rokov, úročenie hypopôžičky je pomerne nízke, možnosť bezplatných mimoriadnych splátok a na rozdiel od hypotekárneho úveru z banky, celé vybavenie urobí za klienta nebanková spoločnosť sama. Nie sú za to účtované žiadne skryté poplatky a navyše je garantovaná fixácia úroku na obdobie 5 rokov. Hypopôžička na nákup nehnuteľnosti je špeciálnym produktom, ktorý je určený na kúpu domu alebo bytu. Znovu s nízkou úrokovou sadzbou a dobou splatnosti až 30 rokov a možnosťou požičať si 6 600 € až viac než 100 000 €. Po vyplnení a odoslaní online žiadosti spoločnosť vybavuje všetky náležitosti súvisiace s nákupom nehnuteľnosti, vrátane katastrálnych dokumentov a listu vlastníctva. Poskytnutie, spracovanie aj vedenie tohto úveru je bezplatné, ale vyžaduje sa zaistenie úveru. Refinančná pôžička môže zabezpečiť úhradu doterajších úverov z bankových aj nebankových spoločností do výšky 20 000 €. Splácanie len jedného úveru je prehľadnejšie, efektívnejšie, s možnosťou získania voľných finančných prostriedkov znížením úrokovej sadzby. Aj táto pôžička je bez poplatkov a s možnosťou pripoistenia splácania.

Pôžička je určená:

 • Pre tých, ktorých zaujala široká ponuka pre výber pôžičky
 • Pre všetkých, ktorí oceňujú rýchle a jednoduché vybavenie aj napriek tomu, že sa jedná o hypopôžičku
 • Pre mladých, ktorí môžu získať prostriedky na vyriešenie svojej bytovej situácie
 • Pre všetkých, ktorí si chcú urobiť konsolidáciu finančných záväzkov

Pôžička nie je určená:

 • Pre tých, ktorí sú nezamestnaní alebo nemajú stabilný príjem
 • Pre tých, ktorí sú zapísaní v niektorom z úverových registrov ako dlžníci
 • Pre tých, ktorí sa nachádzajú mimo vekového intervalu
 • Pre všetkých, ktorí chcú pri hypotékach využiť produkty z bankových inštitúcií

Najvýhodnejšia nebanková pôžička až 7000 €  Rýchla žiadosť o pôžičku