Úver PLUS od Finance4you - až 40 000 €

Recenzia Úver PLUS od Finance4you

 • Výška úveru 2 000 € - 40 000 €
 • Doba splatnosti 36 – 96 mesiacov
 • Úroková sadzba od 10,50 % p. a.
 • Zaistenie úveru nehnuteľnosťou

Úver PLUS od Finance4you recenzia

Tabuľka splátok Úver PLUS od Finance4you

Výška pôžičky Dĺžka splácania Poplatok Celková čiastka
2 000 € 36 mes. 630 € 2 630 €
4 000 € 36 mes. 1 260 € 5 260 €

Reprezentatívny príklad

Ak si požičiate sumu 500 € na 8 mesiacov, zaplatíte celkom 562,49 €. Poplatok činí 62,49 €.

Na čo je pôžička vhodná

 • Na obstaranie nového bývania (dom, byt)
 • Na rekonštrukciu existujúcej nehnuteľnosti (byt, chalupa, chata)
 • Na čokoľvek, čo vyžaduje väčší objem finančných prostriedkov (kúpa auta, výmena nábytku, dovolenka v zahraničí...)

Podrobné informácie

Nebanková spoločnosť Finance4you má vo svojom ponukovom portfóliu produkty, ktoré sú určené širšiemu spotrebiteľskému spektru, nakoľko pre ich bezúčelovosť môžu byť vhodnou pomocou pri riešení rôznych finančných situácií u rôznych spotrebiteľov.

Úver PLUS má tiež formu bezúčelového spotrebiteľského úveru, je však nutné jeho zaistenie nehnuteľnosťou. Môže ísť pritom o byt v osobnom vlastníctve, dom, pozemok, prípadne chalupu či chatu. Výšku úveru a dobu splatnosti si možno nastaviť podľa vlastných potrieb, pričom je vhodné využiť aj priloženú kalkulačku na webovej stránke spoločnosti. Po zadaní parametrov je možné vopred zistiť celkové náklady na daný úver, výšku úrokovej sadzby aj RPMN a výšku mesačných splátok. Vo všeobecnosti je výška úročenia vyššia než pri klasických hypotekárnych úveroch na obstaranie bývania, súvisí to však s o skutočnosťou, že úver PLUS nie je účelovo viazaný a doba jeho splatnosti je maximálne osem rokov. Pri vybavovaní pôžičky je potrebné počítať s úhradou niektorých poplatkov – za vybavenie, za poskytnutie a pod. O úver môžu požiadať len obyvatelia niektorých regiónov krajiny a presný zoznam okresov je tiež zverejnený na internetovej stránke.

Pre podnikateľov, živnostníkov aj osoby podnikajúce v slobodnom povolaní má Financie4you k dispozícii úver BUSINESS, ktorý je určený aj začínajúcim podnikateľom a tiež vyžaduje zaistenie nehnuteľnosťou. Jeho výška je v intervale 1 700 € - 40 000 € a dobu splatnosti si možno vybrať v rozsahu od 12 do 120 mesiacov. Získanými finančnými prostriedkami môže podnikateľ uhrádzať svoje bežné prevádzkové náklady.

Obidva typy úverov možno vybaviť aj do troch dní, pričom požadované financie sú odosielané na vlastný bankový účet klienta do dvoch dní po realizácii záložného práva v príslušnom katastri. Každý úver je možné po dohode predčasne splatiť, prípadne uhradiť mimoriadnu splátku a do 14 dní je tiež možné bez udania dôvodu a bezplatne od zmluvy odstúpiť.

Pôžička je určená:

 • Pre záujemcov, ktorý oceňujú pohotové a diskrétne vybavenie
 • Pre tých, ktorí majú k dispozícii nehnuteľný majetok vhodný na zaistenie úveru
 • Pre toho, kto potrebuje získať finančné prostriedky aj vo väčšom objeme a ktoré môže využiť podľa vlastných predstáv

Pôžička nie je určená:

 • Pre tých, ktorí nie sú schopní zaistiť ručenie nehnuteľnosťou
 • Pre ľudí, ktorým stačí na riešenie svojej finančnej situácie aj menšia suma peňazí, ktorú možno získať iným typom pôžičky (krátkodobá, bez ručenia, ihneď...)

Najvýhodnejšia nebanková pôžička až 7000 €  Rýchla žiadosť o pôžičku