Najčastejšie otázky Úver4you

Recenzia Úver4you

  • Společnosť Finance 4you, a. s. pod týmto obchodným názvom úvery naďalej nesprostredkováva.

Najčastejšie otázky Úver4you

Otázka Odpoveď
Akým spôsobom môžem požiadať o úver? Máte viac možností. Pracovníci našej spoločnosti sú vám k dispozícii online, žiadosť o úver môžete vyplniť na internete kedykoľvek a kdekoľvek. Ak chcete aby sme sa osobne stretli, stačí telefonicky požiadať o kontaktovanie a to v pracovných dňoch od 9.hod. do 17.hodiny.
Môžete objasniť pojem americká hypotéka? Ak máte vo svojom vlastníctve dom, byt, chalupu alebo pozemok, môžete získať výhodnú pôžičku s nízkym úrokom a dlhšou dobou splatnosti. Americká hypotéka predstavuje úver, ktorý je zabezpečený vašou nehnuteľnosťou tak ako pri klasickej hypotéke, jej účel je však odlišný. Pri klasickej hypotéke musia byť prostriedky z úveru využité len na riešenie bytovej otázky a tiež dokladované, pri americkej hypotéke možno využiť požičané prostriedky podľa vlastného uváženia, na čokoľvek a bez dokladovania.
Musím byť vlastníkom nehnuteľnosti, ktorou chcem zaistiť úver? Nie je to nevyhnutné. Založená nehnuteľnosť nemusí byť vo vlastníctve žiadateľa o úver. Jej vlastník však musí s ručením písomne súhlasiť.
Môžem úver predčasne splatiť? Áno, predtým je však potrebná konzultácia so spoločnosťou, dohodnúť presný termín, spôsob úhrady a podať písomnú žiadosť. Táto služba je tiež spoplatnená.
Je pri tomto úvere povinné poistenie? Povinné je len poistenie nehnuteľnosti, ktorá zaisťuje úver. Ostatné poistenia sú voliteľným prvkom na báze dobrovoľnosti napr. poistenie splácať úver.

Časté preklepy

uver for you, uvery4you

Pôžička je určená:

  • Pre tých, ktorí si chcú zabezpečiť nový dom, byt, chatu, chalupu alebo ktorí sa rozhodli pre rekonštrukciu doterajšej vlastnej nehnuteľnosti
  • Pre tých, ktorí chcú zabezpečiť vysokoškolské štúdium pre svoje deti alebo zažiť napr. exotickú dovolenku
  • Pre tých, ktorým nerobí problém úver so zaistením
  • Pre tých, ktorí potrebujú vyriešiť finančné problémy so splácaním viacerých pôžičiek, hroziace exekučné problémy, vysporiadať dedičské vzťahy

Pôžička nie je určená:

  • Pre tých žiadateľov, ktorí nemajú dostatočne vysoký stály príjem pre pokrytie splátkového kalendára
  • Pre tých, ktorí nechcú byť viazaní viacročným splácaním požičaných finančných prostriedkov
  • Pre tých, ktorí nemôžu splniť požiadavku zaručiť sa za úver nehnuteľnosťou
  • Pre toho, kto si potrebuje požičať len menší objem peňazí

Najvýhodnejšia nebanková pôžička až 7000 €  Rýchla žiadosť o pôžičku